Translate

EN CS

localEventsHeader
Sep 18, 2018

1. pololetí 2018/19 – do kurzu je možné se zapsat i po jeho zahájení

A_new_season_at_TLG_CZ

 

V týdnu od 3. září jsme zahájili kurzy 1.pololetí 2018/19. Rozvrh je k dispozici ZDE, tak pokud máte zájem se k nám přidat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme najít vhodný kurz! I po zahájení kurzů je možné přijít na zkušební lekci zdarma a náš program si vyzkoušet! Těšíme se na vás!


Mar 14, 2018

2. pololetí 2017/18 – do kurzu je možné se zapsat i po jeho zahájení

A_new_season_at_TLG_CZ

V týdnu od 6. února jsme zahájili kurzy 2.pololetí 2017/18. Rozvrh je již k dispozici, tak pokud máte zájem se k nám přidat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme najít vhodný kurz! I po zahájení kurzů je možné přijít na zkušební lekci zdarma a náš program si vyzkoušet! Těšíme se na vás!


Jun 27, 2016

Hledáme nové instruktory!

LeaderOfSeriousFun_CZ
Rádi pracujete s dětmi a jste sportovně zdatní? U nás budete pracovat v pozitivním prostředí, kde budete dětem pomáhat v jejich rozvoji – tělesném, rozumovém I sociálním. Budete je učit novým dovednostem zábavnou formou. Děti se budou těšit celý týden, až zase přijdou na lekci s vámi!  Každý den budete naplňovat naše motto “vyrůstat nás baví”. Stanete se součástí bezva kolektivu kluků a holek, pro které je práce s dětmi zároveň koníčkem. Napište nám, rádi vás zařadíme do výběrového řízení na pozici “Instruktor cvičení předškoláků či školních dětí” nebo “Instruktor narozeninových oslav”.

Jun 27, 2016

2.pololetí 2016/17 – zápis do kurzů již probíhá!

A_new_season_at_TLG_CZ

V týdnu od 6.února zahájíme kurzy 2.pololetí 2016/17. Rozvrh je již k dispozici, tak pokud máte zájem se k nám přidat, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme najít vhodný kurz! Je možné přijít na zkušební lekci zdarma a náš program si vyzkoušet! Těšíme se na vás!


Jun 27, 2016

Už plánujete prázdniny?

Picture1

Už jste naplánovali kdy a kam na dovolenou, kdy k babičce a kdy na kempy The Little Gym? My už jsme na vás připravení! J Víme které týdny se kempy konají, jakou budou mít náplň, jaká témata, co z gymnastických tríčků budeme trénovat , které sporty okusíme i jaké budeme hrát hry. Dokonce i naše výtvarné dílničky, které jou pravidelnou součástí kempů a táborů, jsou v plné přípravě. To proto, že než se nadějeme, je tu závěr druhého pololetí, vystoupení pro rodiče a prarodiče s medailemi a potom už HURÁÁ – PRÁÁÁÁZDNINY! Už se na vás moc těšíme! A to na všechny z vás – na děti, co k nám pravidelně chodí I na ty, které u nás nikdy nebyly  - program je flexibilní a otevřen všem!

FacebookFotogalerie z akcí